Promo.nl bij 15 beste bedrijven van Nederland

10 jaar geleden

Promo.nl, leverancier van relatiegeschenken en promotionele artikelen uit Zaltbommel, is door de vakjury van PromZ genomineerd voor de onderscheiding Leverancier van het Jaar. Uit ruim vijftienhonderd bedrijven koos de jury er vijftien die meedingen naar de prestigieuze titel.

Jaarlijks kiest deze organisatie (voorheen Promotional Company of the Year) op basis van uiteenlopende criteria de beste ondernemingen. Hierbij wordt o.a. beoordeeld op innovatie, creativiteit, vakkennis, website, financiële stabiliteit en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. 

Eigenaar en directeur Dick Brandwijk is trots op de nominatie: "Wij staan al decennia onze relaties bij. Dat doen we innovatief en duurzaam. Dat we genomineerd zijn maakt ons trots; het is erg stimulerend.”

Noviteit
Deze onderscheiding wordt al meer dan 10 jaar uitgereikt op initiatief van PromZ Magazine, ondersteund door het PPP (Platform Promotional Products). PromZ Magazine is het Nederlandse vakblad over actiemarketing en promotionele producten & diensten. Het was altijd een specifieke vakprijs. Nieuw nu is dat ook de eindklant zijn stem kan uitbrengen op één van de genomineerde bedrijven. Hiertoe is een speciale stem-site in het leven geroepen. (www.promz.nl/leveranciervanhetjaar)

Brandwijk is blij met alle aandacht. “Alleen al de nominatie vind ik een bekroning voor de wijze waarop Promo.nl in de markt staat; een enorme focus voor de relaties met oog voor de wijze van ondernemen.”

Kwartet 
Promo.nl is onderdeel van de Brandwijk Groep. Samen met Brandwijk Kerstpakketten vormt zij de 'Wereld van Brandwijk'. Men is als enige in haar branche gecertificeerd voor MVO PPP, ISO 9001, CO2 Prestatieladder niveau 3, FIRA brons en EPPA. Daarnaast onderscheiden de bedrijven zich door prachtige, gethematiseerde showrooms èn een krachtige mix van kwaliteit, creativiteit, service en gastvrijheid. Stemmen kan tot maandag 25 augustus 13.00 uur. Daarna komt de vakjury weer bijeen om de einduitslag te bepalen. De winnaar wordt bekend gemaakt tijdens de Leveranciersdagen 2014, het vak-evenement dat op 3 en 4 september plaatsvindt in de Jaarbeurs Utrecht.

Kijk op de stemsite

Op de hoogte blijven van onze updates?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Meest gelezen
Meest recent

Rivierenland Business nummer 1 2025

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Rivierenland Business is een uitgave van Van Munster Media