Wij staan er nog steeds versteld van hoe vaak wij van één van onze netwerkpartners het verzoek krijgen om contact op te nemen met een Nederlands bedrijf dat een vestiging gaat openen in de USA.
Er zijn vele organisaties die Nederlandse bedrijven ondersteunen bij het starten van een eigen entiteit in de USA. Dit varieert van regionale ontwikkelingsmaatschappijen, de overheid (via de RVO), accountants en advocaten tot gespecialiseerde bedrijven die ondersteunen bij de stap naar de USA. Tot een paar jaar geleden was ik me niet bewust van het aantal organisaties dat zich hiermee bezig houdt. Inmiddels wel, en we werken samen met al deze organisaties om een (belangrijk) deel in te vullen van wat zij links laten liggen: internationaal verzekeren. Wanneer dit ter sprake komt, bellen ze ons.
Van groot tot klein
De bedrijven waarmee we in contact worden gebracht of die ons weten te vinden via internationaalverzekeren.nl variëren van groot (met een paar honderd medewerkers) tot klein. En ze zijn actief in uiteenlopende branches. Overeenkomst tussen al deze bedrijven is het enthousiasme en de positieve energie omdat ze iets nieuws gaan doen. Dat maakt het werken voor deze bedrijven leuk en uitdagend. Uitdagend omdat we iedere keer weer op zoek moeten naar de constructie (verzekeraar, dekking, partners) die het best past bij de specifieke klant.
Expertpresentaties
Dat enthousiasme stralen we uit, ook tijdens de presentaties die we geven over verzekeren in Amerika. De afgelopen maand gaven we expertpresentaties voor groepen bedrijven die geïnteresseerd zijn om te starten in de USA of daar al een entiteit hebben. Seminars die (gezamenlijk) georganiseerd werden door de EACC, NLinBusiness, BOM en Oost NL. Hierbij merken we dat er echt behoefte bestaat aan informatie over verzekeren in de USA. En laten we daar nu net internationaalverzekeren.nl voor opgericht hebben.
Praktijkgericht verhaal
Ook voor het komende jaar staat weer een aantal presentaties op de rol. Wanneer u een seminar organiseert over internationaal werken dan voegen wij daar graag internationaal verzekeren aan toe. Met ons kennisplatform zijn wij in staat een goed en praktijkgericht verhaal te vertellen voor bedrijven die internationaal willen gaan werken of dat al doen. We geven de juiste voorbeelden en praktijkcases waar deze bedrijven hun voordeel mee kunnen doen.
Een beter gevoel krijgen bij wat we doen? Kijk op internationaalverzekeren.nl of volg ons op LinkedIn.
Rivierenland
Business
☰
Noord-Limburg Business
Achterhoek Business
Rivierenland Business
Vallei Business
Utrecht Business
Driesteden Business
Arnhem Business
Nijmegen Business
Op de hoogte blijven van onze updates?
Rivierenland Business nummer 6 2023
Tine Reinders, Saar aan Huis regio Rivierenland: Mantelzorg komt in allerlei gedaantes Women & Business: Inspiration at the Parc Column Goud & Kobalt Techniek Nederland schaakt op vele borden Soap World vindt inclusief werkgeverschap heel normaal Column BewustZoo Vissen in een grotere vijver Column Internationaal Verzekeren Column Maartje Koppen Nederland koploper circulair materialengebruik Column SAME Advies & Coaching Je business in 2024 uitbreiden? Met de groeiversneller zet je die stap Zakelijk afspreken met maximale privacy bij Joghmanshof in Kapel-Avezaath Column Economic Board Utrecht Column Pension@Work