Algemene impressie

Verschenen in Rivierenland Business nummer 5 2014

Bedrijfswagentestdag

Te groot, te onhandig, niet financieel aantrekkelijk genoeg; alle vooroordelen over bedrijfswagens werden tijdens de Bedijfswagentestdag van Rivierenland Business op 16 oktober overboord gegooid. De deelnemende auto’s scoorden juist goed op compacte afmetingen, wendbaarheid en voordeligheid.

De parkeerplaats van Gasterij De Os en het Paard in Deil vult zich al snel met de verschillende bedrijfsauto’s die eerst door de fotograaf uitgebreid op de foto worden gezet. De medewerkers van het restaurant ontvangen de deelnemers en dealers met open armen en schotelen een heerlijke lunch voor. Na een korte briefing over het verloop van de dag vertrekt de stoet naar de eerste stoplocatie, De Heeren van Suylighem in Zuilichem.

Hier kunnen de gasten onder het genot van een hapje en een drankje de testformulieren invullen. Daarna wordt de route vervolgd naar Grieks – Mediterraans restaurant Grand Athina in Leerdam. Hier krijgt iedereen wederom een heerlijke versnapering en wat te drinken en wisselen de testrijders uitgebreid met elkaar ervaringen uit. Na de testritten wordt de dag afgesloten bij Gasterij De Os en het Paard. Hier kunnen de testrijders nog een ritje extra rijden in auto’s die hun voorkeur genieten. Tijdens het diner passeren diverse culinaire hoogstandjes de revue. Het sfeervolle voormalig gemeentehuis van Deil, waar De Os en het Paard in gevestigd is, biedt het perfecte decor om te netwerken en na te praten over de prestaties van de auto’s. Hoe de auto’s zijn bevallen leest u in de testverslagen.

rivierenland business | nummer 5 | november 2014

Alle vooroorde len overboord

Deelnemers:

Richard Balk – Balk Hechttechniek

Rob van den Beuken – Lander Werk en Participatie

Gerard van Duren – Lander Werk en Participatie

Pieter Hol – Topslagerij Hol

Arnold van Ooijen – Greentech Energy

Danny Toonen – Van Munster Media

Roel Verhagen – Verhagen Dakbedekking

Maikel Verhoeks – Aad’s Flowers BV

Tim van Wijngaarden – Bal Media

Ted Lagarde, De Schansehoeve

rivierenland business | nummer 5 | november 2014

De Zakenautotestdag werd mede

mogelijk gemaakt door:

Locaties:

- De Heeren van Suylighem

- Grand Athina

- Gasterij De Os en het Paard

Dealers:

- Autobedrijf Jos van Boxtel

- Autobedrijf van Tilborg

- Gerritse/ Hendriks Forddealer

Tiel, Oss, Zaltbommel

- Mulders Autobedrijf

- Schouten Tiel

- VKV Groep

Op de hoogte blijven van onze updates?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Rivierenland Business is een uitgave van Van Munster Media